Шпанија

  во

  Грузија – Швајцарија (15 часот) Ова е интересен дуел за старт на квалификациите на две репрезентации кои имаат дополнителна алтернатива за пласман на ЕП 2020 ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Eден Азар веќе подолго време се поврзува со Реал Мадрид и според голем дел од фудбалската јавност овој трансфер ќе се реализира. Утрово од Англија и Шпанија ...
  сите 48 | | | веќе видена

  За заминувањето на Иван Ракитиќ од Барселона се шпекулира со месеци и изгледа дека и самиот хрватски репрезентативец е свесен дека следната сезона нема да има ...
  сите 51 | | | веќе видена