Шон

  во

  Познатиот актер Брет Пит според светските медиуми, наводно е во врска со Шарлиз Теро. Парот се запознал преку колегата Шон Пен , кој претходно беше во врска со ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Ја запроси девојката преку радио: Нејзиниот одговор не беше оној што се очекуваше, а потоа следеше уште поголем шок Момче со име Роб одлучи својата девојка да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Бред Пит и Шарлиз Терон се сретнале минатата година за време на снимање на реклама за брендот Breitling. „Пред околу шест месеци, тие снимаа заедно. Тие заедно ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Странските медиуми вчера ја пренеле веста која, ако е вистинита, би можела да биде вистински бум во Холивуд. Познатиот актер Бред Пит наводно веќе еден месец е ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Анџелина Џоли првпат видена во јавност по избивањето на гласините за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон. Таа го заврши договорот за старателство во декември ...
  сите 35 | | | веќе видена

   По долгата и мачна бракоразводна парница, Бред Пит ја пронајде својата среќа со „непријателката“ на Џоли. Анџелина Џоли беше фотографирана со синот Пакс на ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Американските таблоиди пишуваат за новата холивудска двојка, Бред Пит наводно е во врска со оскаровката Шарлиз Терон. Медиумите пишуваат дека нив ги запознал ...
  сите 35 | | | веќе видена