Шерил

  во

  Старец кој сакаше да остане анонимен, заборавил дека купил тикет уште во јануари минатата година. Австралијанец од Нов Јужен Велс стана милионер откако ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Од 2016 година околу 70 отсто од вработените во „Голдман Сакс“ се милениумци. Според извршниот директор на „Голдман“, Дејвид Соломон, тие се многу талентирани ...
  | | веќе видена

  Британската пејачка Шерил Кол минатата година се раздели од момчето Лиам Пејн, со кој речиси три години беше во врска и со кој го доби синот Беар. Иако зад ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Познатиот американски водител Мајкл Мекинтајер, во рамки на играта во неговата емисија „Испрати порака на сите“, ја натерал неговата гостинака пејачката Шерил ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Пејачката Шерил Кол гостуваше во емисијаа „Big Show“ и учествуваше во играта „Send to all“ (испрати на сите), а по оваа играа таа се засрами и поцрвени во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  На 2018 година полека ѝ се ближи крајот, а сигурно многумина ќе ја паметат по бројните разводи кои се случија во светот на познатите. Двата можеби ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Генералниот директор на Гугл, Сундар Пичај синоќа беше сослушан пред Комитетот за правда на американскиот Конгрес при што одговори на повеќе прашања поврзани ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Генералниот директор на Гугл, Сундар Пичај синоќа беше сослушан пред Комитетот за правда на американскиот Конгрес при што одговори на повеќе прашања поврзани ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Генералниот директор на Гугл, Сундар Пичај синоќа беше сослушан пред Комитетот за правда на американскиот Конгрес при што одговори на повеќе прашања поврзани ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Генералниот директор на Гугл, Сундар Пичај синоќа беше сослушан пред Комитетот за правда на американскиот Конгрес при што одговори на повеќе прашања поврзани ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Генералниот директор на Гугл, Сундар Пичај синоќа беше сослушан пред Комитетот за правда на американскиот Конгрес при што одговори на повеќе прашања поврзани ...
  сите 17 | | | веќе видена