Шефот

  во

  На повеќето рочишта на СЈО адвокатот на екс министерот за транспорт Миле Јанакиески и поранешниот генерален секретар на владата Кирил Божиновски, Еленко ...
  сите 427 | | | веќе видена

  Фолксваген веќе најави дека има големи планови со своето семејство електрични возила, но има уште понови и повозбудливи вести за љубителите на автомобилите на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Говорејќи на прес-конференција во Брисел, унгарскиот министер за надворешни работи Петер Сијарто потврди дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Шефот на црногорската дипломатија Срѓан Дармановиќ изјави дека во случајот со поранешниот македонски премиер Никола Груевски, Црна Гора постапувала како и со ...
  сите 43 | | | веќе видена

  На повеќето рочишта на СЈО адвокатот на екс министерот за транспорт Миле Јанакиески и поранешниот генерален секретар на владата Кирил Божиновски, Еленко ...
  сите 427 | | | веќе видена

  Романската владејачка Социјалдемократска партија смени шест министри. Лидерот на социјалдемократите, Ливиу Драгнеа, сака да го зајакне управувањето со владата ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Романската владеачка Социјалдемократска партија смени шест министри. Лидерот на социјалдемократите, Ливиу Драгнеа сака да го зајакне управувањето со владата ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Романската владеачка Социјалдемократска партија смени шест министри. Лидерот на социјалдемократите, Ливиу Драгнеа сака да го зајакне управувањето со владата ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Без ниту еден аргумент, Судот на барање на СЈО определи мерка притвор за екс министерот за транспорт Миле Јанакиески и поранешниот генерален секретар на ...
  сите 427 | | | веќе видена

  Заменикот министер за надворешени работи на Косово, Јетлир Зиберај изјави денеска дека борбата што ја води Србија за да го спречи зачленувањето на Косово во ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Шефот на црногорската дипломатија Срѓан Дармановиќ изјави дека во случајот со поранешниот македонски премиер Никола Груевски, Црна Гора постапувала како и со ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Романската владејачка Социјалдемократска партија денеска смени шест министри. Лидерот на социјалдемократите Ливиу Драгнеа сака да го зајакне управувањето со ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Романската владејачка Социјалдемократска партија смени шест министри. Лидерот на социјалдемократите, Ливиу Драгнеа, сака да го зајакне управувањето со владата ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Заменикот министер за надворешени работи на Косово, Јетлир Зиберај изјави денеска дека борбата што ја води Србија за да го спречи зачленувањето на Косово во ...
  сите 25 | | | веќе видена