Шарапова

    во

    И покрај тоа што се противеше сепак сепак набрзина собраната управа на Домот одлучи да го транспортираат во болница. Дојде и возилото, го сместија старецот во ...
    | | веќе видена

    Шокантната победа на Хабиб Нурмагомедов над Конор Мекгрегор во ММА мега-мечот во Лас Вегас во саботата навечер му донесе на Русинот неверојатни 3 милиони нови ...
    сите 122 | | | веќе видена