Шакира

  во

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај изјави дека без оглед на плановите и активностите на опозицијата за уривање на Владата и за негова смена од премиерската ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Косовскиот премиер Рамуш Харадинај изјави дека без оглед на плановите и активностите на опозицијата за уривање на Владата и за негова смена од премиерската ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица, Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Митровица Агим Бахтири вети дека на отворањето на мостот кој го дели градот на албански и српски дел ќе донесе една од ѕвездите на светската ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Дамите со силен карактер и поголема самодоверба имаат 5 пати поголеми шанси да имаат момче, отколку жените кои се срамежливи и затворени. Личноста на идната ...
  | | веќе видена

  Не постои жена од семејството Кардашијан, која барем еднаш не била излезена со ваква пунџа. Ким, Кајли, Клои, а најмногу од сите ја промовираше Кендал Џенер. ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Можеби мислите дека поп дивата сака модернистички ентериер и луда забава, но вистината е дека сака само мир и сплотеност со природата. Шпанскиот остров Ибица ...
  сите 4 | | | веќе видена