Северина

  во

  Сѐ им дадовме, што сакаат уште? Малку ли им беше да зборуваат и пишуваат на мајчин јазик онаму каде што се мнозинство, и во Парламентот, и во Владата, секаде? ...
  | | веќе видена

  Фејсбук и Инстаграм овие денови се преплавени со фотографии со хаштагот „10 yearschallengde“, многу познати и непознати личности на социјалните мрежи ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша пред две ипол години ја критикуваше својата колешка Северина поради нејзиниот порно скандал, а во моментов и таа се соочува со нешто слично, но ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Откако на социјалните мрежи предизвика завист последните две недели со егзотичниот одмор, сега се фотографира во скапа маица. Северина во маица на Долче и ...
  сите 29 | | | веќе видена

  По одморот на Малдивите со својот сопруг и синот Александар, хрватската пејачка Северина навистина треба да размисли околу својата килажа. Судејки спред ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Северина Којиќ своите фанови ги израдувала кога на својот Инстаграм објавила фотографии од Малдиви каде што таа со сопругот Игор и синот Александар биле на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сигурно не сте знаеле дека пеачката во својата рана музичка биографија имала препев на танцовиот хит "Ламбада"Естрадната икона Северина Којиќ денеска позади ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Естрадната икона Серина Којиќ има илјадници концерти и петнаесет албуми зад неа, но на почетокот на својата кариера таа, како и секој млад пејач, се борела за ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Северина Којиќ објавила видео снимка на која се гледа како нејзиниот свекор Драган Којиќ Кеба седи во нивниот дома и свири на гитара. "Знаеш ли ти некоја моја ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Северина Којиќ објавила видео снимка на која се гледа како нејзиниот свекор Драган Којиќ Кеба седи во нивниот дома и свири на гитара."Знаеш ли ти некоја моја ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Амди Бајрам, македонски пратеник и лидер на македонските Роми, и овој јануари ќе прави голем спектакл. Тој за 11-ти подготвува Европски ромски бал во ...
  | | веќе видена | слични