Севе

  во

  Хрватската пејачка Северина иако се обидува да направи да изгледа дека е се во ред со нејзиниот живот, вистината воопшто не е таква. Снаата на Кеба ја прекина ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Бившиот на Севе и таткото на малиот Александар, Милан Поповиќ го обвини сегашниот сопруг на пејачката Игор Којиќ дека неодамна пред семејниот дом му оставил ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Северина Којиќ и нејзиниот бивши сопруг Милан Поповиќ веќе пет години водат битка за старателството на синот Александар. Милан сега првпат проговори за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Хрватската пејачка Северина Којиќ ги изненади своите следбеници на Инстаграм со фотографија на која е во домашно опуштено издание. -Нека твојата насмевка го ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Дара Бубамара наводно многу се налутила на една нејзина другарка Северина Којиќ бидејќи наводно ја изневерила кога најмногу и требала. Имено, наводно Северина ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Александра Пријовиќ ќе удри на Јелена Карлеуша во 14 . сезона во “Ѕвездите на Гранд“.Саша Поповиќ неодамна за хонорари на новото жири одвоил еден милион евра, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Весна Милек, водителката на една словенска телевизија не крие дека била изненадена од искреноста на Северина Којиќ.Во интервју за РТС СЛО, Северина откри ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Весна Милек, водителката на една словенска телевизија не крие дека била изненадена од искреноста на Северина Којиќ. Во интервју за РТС СЛО, Северина откри ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Во јавноста како бомба одекна веста дека Игор Којиќ, сегашниот сопруг на Сверина, наводно е снимен во Загреб пред куќата на бизнисменот Милан Поповиќ, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  На насловната страница на српски „Телеграф“ осамна шокантен наслов дека пејачката Северина Којиќ се обидела да го убие таткто на нејзиниот дете, Милан Поповиќ ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Северина се огласи на социјалните мрежи и на тој начин реши да ги демантира написите дека таа и нејзиниот сопруг Игор се обиделе да го убијат Милан Поповиќ. Со ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Хрватската пејачка Северина често знае да се најде на мета на медиумите. Така, во претходниот период се шпекулираше дека наводно пејачката и нејзиниот сопруг ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Северина Којиќ (47) со години се суди со бившиот партнер Милан Поповиќ и тоа заради старателството над синот Александар. Новото рочиште им е закажано деновиве, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Саша Поповиќ на Северина и понудил 100 000 евра за да и се спротистави на Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“, пишуваат српските медиуми. Саша одлучи од септември ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Саша Поповиќ на Северина и понудил 100 000 евра за да и се спротистави на Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“, пишуваат српските медиуми. „Саша одлучи од септември ...
  сите 48 | | | веќе видена