Севе

  во

  Северина извесно време е повлечена од јавноста, а објавите на нејзиниот Инстаграм станаа реткост. Многумина сметаа дека причината за тоа е стресот кој го ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Медиумите повторно се преплавени со голи фотографии на Северина Којиќ, и додека тимот на пејачката тврди дека „нејзиниот поранешен партнер е одговорен за сè", ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Медиумите повторно се преплавени со голи фотографии на Северина Којиќ, и додека тимот на пејачката тврди дека „нејзиниот поранешен партнер е одговорен за сè”, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кога во 2004 година на интернет се појави секс снимка од Севрина и Милан Лучиќ, настана општ хаос во регионот.За пејачката се говореше на сите медиуми, а како ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Пред 14 години популарната пеачка доживеала шок на естрадната сцена кога протекоа малку повеќе смели фотки. Очигледно дека од ваквите објавени фотки некој сака ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Пејачката засега не се огласила по овој повод, па така не е познато ни на кого ги праќала експлицитните фотографии.Но, повеќе од евидентно е дека сама ги ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Еден маж од Индија спроведе на дело едно оа најневеројатните бегства од затвор. Севе Куѓава (28) е уапсен поради обивање на продавница за мобилни телефон во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Aдвокатот на Северина го подготвил договорот, според кој Игор нема да може да влијае врз нејзината кариера, ниту, пак, да извлече материјална добивка од неа во ...
  сите 7 | | | веќе видена

  На училишната клупа седна Александар синот на пеачката Северина и Милан Поповиќ.Ова било еден од ретките моменти кога Милан и Северина не се сретнуваат поради ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Пред 14 години популарната пејачка Северина доживеала вистински шок на естрадната сцена кога се појавила нејзина приватна снимка со експлицитна содржина. Иако ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На тераса, напишала Северина Којиќ, а на фотографијата е со синот Александар и нејзината мајка Ана. Пеjачката се огласи прв пат по скандалот со експлицитни ...
  сите 19 | | | веќе видена