Серена

  во

  Нејзиниот партнер , како и сестра и изјавиле дека немале поим дека таа има бебе покрај трите други деца. Роса Мариа Да Круз и нејзиниот партнер се Португалци , ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Французинката Роза Марија Да Круз денеска се најде пред судот откако механичар откри дека девојче живее во багажникот од автомобилот на мајката. Круз ја криела ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Серена Вилијамс размислува за повлекување од тенисот, а наводно најдобрата тенисерка на светот сака да ѝ се посвети на една сосема друга кариера. "Подготвена ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Серена Вилијамс размислува за повлекување од тенисот, а наводно најдобрата тенисерка на светот сака да ѝ се посвети на една сосема друга кариера. "Подготвена ...
  сите 8 | | | веќе видена