Септември

  во

  Управата на истражниот затвор „Скопје“ уште вечерва ќе почне истрага согласно протоколите за работа за да испита дали е направен некаков пропуст и доколку биде ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Мицкоски и Груевски очајно се обидуваат преку нови насилнички сценарија да ја дефокусираат јавноста од водечката улога на врвот на ВМРО-ДПМНЕ, како осимничен ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски претседателот на ВМРО ДПМНЕ вечерва во болницата 8 ми септември беше спречен да го посети Миле Јанакиески, кој попладнево беше брутално ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Инциденти во затворот во Шутка, поранешните министри Миле Јанакиевски и Спиро Ристовски, жртви на физички напад во дворот на затворот. По нанасените повреди ...
  сите 374 | | | веќе видена

  СДСМ смета дека случувањата со инцидентот во затворот „Скопје“ во Шутка во кој беа инволвирани поранешните министри Миле Јанакиески и Спиро Ристовски се обид ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Лекарите во Градската болница 8-ми септември не констатирале повреди кај Миле Јанакиески.. Пред здравствените работници, тој се пожалил на болки по телото и ...
  сите 374 | | | веќе видена

  СДСМ смета дека случувањата со инцидентот во затворот „Скопје" во Шутка во кој беа инволвирани поранешните министри Миле Јанакиески и Спиро Ристовски се обид ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Фокусот им е кон нашиот претседателски кандидат, Гордана Силјановска и тоа е добро. Нејзините ставови се и ќе бидат во согласно Уставот на Република ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Фокусот им е кон нашиот претседателски кандидат, Гордана Силјановска и тоа е добро. Нејзините ставови се и ќе бидат во согласно Уставот на Република ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Првиот ден од притворот, каде двајца поранешни министри завршија како осомничени за организација на крвавиот четврток- Миле Јанакиески и Спиро Ристовски биле ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Првиот ден од притворот, каде двајца поранешни министри завршија како осомничени за организација на крвавиот четврток- Миле Јанакиески и Спиро Ристовски биле ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Директорот на ГОБ „8-ми Септември“, Христијан Костов, вечерва потврди дека по сите медицински иследувања што биле направени било констатирано дека поранешниот ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Директорот на ГОБ „8-ми Септември“, Христијан Костов, вечерва потврди дека по сите медицински иследувања што биле направени било констатирано дека поранешниот ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Фокусот им е кон нашиот претседателски кандидат, Гордана Силјановска и тоа е добро. Нејзините ставови се и ќе бидат во согласно Уставот на Република ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Двата најголеми политички ривали на израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска најавија дека на предвремените парламентарни избори, закажани на 9 април, ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Христијан Мицкоски и Никола Груевски очајно се обидуваат преку нови насилнички сценарија да ја дефокусираат јавноста од водечката улога на врвот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Со цел да се поттикне развојот на креативноста кај студентите, нивното лично и професионално профилирање како и подготвеноста за соочување со идни ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Управата на истражниот затвор „Скопје“ уште вечерва ќе почне истрага согласно протоколите за работа за да испита дали е направен некаков пропуст и доколку биде ...
  сите 374 | | | веќе видена