Сен Жермен

  во

  Фали Рамадани се уште не успева да му ја намали отштетата на Калиду Кулибали, која ја бара Наполи за одличниот стопер, а неофицијално се движи околу 90 милиони ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Карл-Хајнц Румениге вели дека новиот формат во завршницата на Лигата на шампионите со нокаут-мечеви до финалето ќе биде вистинско освежување за најквалитетното ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Хегемонот во францускиот фудбал Париз Сен Жермен ќе владее во „Лига 1“ во сезоната 2020/21 година – тоа е она што го очекува букмејкерот Ефбет. На веб ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Ако поради некаква причина Кејлор Навас не може да стои на голот на Пари Сен Жермен, во клубот не треба да бидат премногу загрижени бидејќи во своите редови ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо веднаш замина на летен одмор и ужива на луксузна јахта, а овие фотографии кои ги објави неговата вереница Георгина Родригес, не им се ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Андреа Пирло може да се соочи со сериозни проблеми на стартот од новата сезона и да го нема во составот на Јувентус главниот адут Кристијано Роналдо. Секако ...
  сите 168 | | | веќе видена