Сен Жермен

  во

  Вчера започна новата сезона во Лигата на шампионите, а вечерва со натпреварите што ќе се одиграат во групите А, Б, Ц и Д ќе биде комплетирано првото коло. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Вчера започна новата сезона во Лигата на шампионите, а вечерва со натпреварите што ќе се одиграат во групите А, Б, Ц и Д ќе биде комплетирано првото коло. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  По долгите несогласувања со управата на Интер, Мауро Икарди се пресели во Пари Сен-Жермен каде повторно има проблеми со соиграчите, јавува весникот „Л’Екип“. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Мауро Икарди во Пари Сен-Жермен требаше да ја „воскресне“ својата фудбалска кариера по нарушувањето на човечките односи во Интер кои го чинеа капитенска лента ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Мауро Икарди во Пари Сен-Жермен требаше да ја „воскресне“ својата фудбалска кариера по нарушувањето на човечките односи во Интер кои го чинеа капитенска лента ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Спорт Манија и Sport Life обложувалници од стартот на Лигата на шампионите ќе организираат хуманитарна акција со Добротворен тикет, а гости ќе ни бидат ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Сезонава Македонија ќе има двајца претставници во ЛШ. Елмас е член на Наполи и вечерва дома ќе се сретне со европскиот првак, а Адеми со Динамо утре ја ...
  сите 27 | | | веќе видена