Селмани

  во

  Имер Селмани во вчерашното гостување во „24 Отворено“ нагласи дека оваа власт треба да почне да ги гони и сегашните функционери кои ја злоупотребуваат својата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Имер Селмани во вчерашното гостување во „24 Отворено“ нагласи дека оваа власт треба да почне да ги гони и сегашните функционери кои ја злоупотребуваат својата ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Имам иницијатива и барања од познаници, непознаници, кои бараат да се кандидирам за претседател. Јас во 2009 се кандидирав за претседател и сум многу горд на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  „Имам иницијатива и барања од познаници, непознаници, кои бараат да се кандидирам за претседател. Јас во 2009 се кандидирав за претседател и сум многу горд на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  „Имам иницијатива и барања од познаници, непознаници, кои бараат да се кандидирам за претседател. Јас во 2009 се кандидирав за претседател и сум многу горд на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Поранешниот министер за здравство Имер Селмани, ќе биде именуван за почесен конзул на Република Албанија во Битола. Владата на Македонија донела одлука за ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Владата на Република Македонија донесе одлука за отворање Почесен конзулат на Република Албанија во Република Македонија со седиште во Битола. Со владината ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Претседателските избори треба да се одржат на почетокот на април. Според информациите, спикерот Талат Џафери ќе ги распише на првиот ден од месец февруари. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бродот Македонија впловува во конзервативни води, во кои опозицијата веќе плива како ајкула во океан, додека пак на палубата трае борбата на власта за тоа кој ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Претседателските избори ќе се распишат на 3 февруари. По гласањето на уставните измени на 15 јануари, партиите интензивно ќе започнат со преговори за избор на ...
  сите 100 | | | веќе видена