Селена

  во

  Пред неколку дена, на Твитер се појави шокантна исповед полна со детали, кои пејачот ги демантираше еден по еден. Претходно оваа недела, на социјалната мрежа ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Леброн Џејмс, Бела Хадид, Селена Гомез, Силвестер Сталоне, Кеша, Кели Кларксон, Џејсон Сигел, но и многу други … Пред вас се дворовите на светските ѕвезди, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На Лејди Гаг а и е забранет концерт во Индонезија бидејќи е, како што објаснуваат, превулгарна за нивното друштво. Алек Балдвин ги налутил филипинските власти ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Пред неколку денови една американка ја стресе јавноста кога објави шокантен опис од сексуалниот напад кој наводно го доживеала од страна на Џастин Бибер, а ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Манекенката носеше црн, долг фустан за саботата вечер во Западен Холивуд. Таа се пофалеше со модната комбинација на Инстаграм и напиша дека и недостасувало ...
  сите 9 | | | веќе видена

  На 22 јули 356 година пред новата ера, пред 2.376 години, во македонската древна престолнина Бела (Пела), денес во Егејскиот дел на Македонија окупиран од ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Холивудските врски се можеби најмалку стабилните, па ретко ќе најдете славен пар кој е заедно долго време. Дури и врските и браковите кои ни изгледале како ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Сите луѓе се единствени по нешто, но некогаш сепак се случува физичкиот изглед да наликува на некого. Меѓутоа, посебно е чувството кога неверојатно наликувате ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Социјалната мрежа "Facebook" прифатила да им плати вкупна отштета од 52 милиони долари на сегашните и поранешните модератори на содржини. Тоа е надомест за ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Американската манекенка Бела Хадид направила вистински хаос на Инстаграм кога повторно ја заследила, па ја отследила пејачката Селена Гомез. Познато е дека ...
  сите 8 | | | веќе видена