Сексот

  во

  Зошто некои мажи и жени бараат некој многу помлад или постар од нив за врска, наместо некој на иста возраст? Секс терапевтката Луис ван де Велде вели дека ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ако им се верува на гласините, бракот на пеачката поради медиумската афера навистина е во криза.Фудбалерот Душко Тошиќ нема намера да и ја прости на Јелена ...
  сите 165 | | | веќе видена

  Тука ни љубовта не помага! Кавгите се вообичаен и нормален дел од секоја врска, но некои се поважни од другите. Сепак, доколку честопати се расправате со ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости нејзината секс афера со Огњан Врањеш, ексклузивно ...
  сите 165 | | | веќе видена

  Зошто некои мажи и жени бараат некој многу помлад или постар од нив за врска, наместо некој на иста возраст? Секс терапевтката Луис ван де Велде вели дека ...
  сите 5 | | | веќе видена