Секое

  во

  Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер испрати извинување до навивачите по поразот на гостувањето кај Евертон од убедливи 4-0. Англија „Ѓаволите“ ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Бик 21.4- 20.5. Љубов Се чини како да ви оди се подобро и подобро. Пред вас се убави љубовни шанси , средби со пријатни лица, довбри забави. Придвижете се и ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Леонард Алберт (Лени) Кравиц, роден на 26-ти мај, 1964 година е американски пејач, текстописец , мултиинструменталист, продуцент, аранжер, чиј „ретро“ стил ...
  сите 9 | | | веќе видена

  До 10 часот во првиот круг од Претседателските избори излегле 81.869 гласачи односно 6,05 проценти. Гласањето тече без некои неправилности, информира денеска ...
  сите 170 | | | веќе видена

  Да биде претставителен, да е самоуверен, да е комуникативен, да ја развива дипломатијата, да е интелигентен, да биде шармантен, да биде претседател на сите ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Пишува: Роџер Вотерс, основач на рок-групата „Пинк флојд“ Тоа што Мадона ја прифати поканата да настапи во Тел Авив на натпреварот за песна на Евровизија во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На 3.480 избирачки места во Републикава и на 32 во странство на шестите претседателски и предвремените локални избори за градоначалник на Охрид, Дебар и Ново ...
  сите 140 | | | веќе видена

  До 10 часот во првиот круг од Претседателските избори излегле 81.869 гласачи односно 6,05 проценти. Гласањето тече без некои неправилности, информира денеска ...
  сите 170 | | | веќе видена

  До 10 часот во првиот круг од Претседателските избори излегле 81.869 гласачи односно 6,05 проценти. Гласањето тече без некои неправилности, информира денеска ...
  сите 170 | | | веќе видена

  На 3.480 избирачки места во Републикава и на 32 во странство на шестите претседателски и предвремените локални избори за градоначалник на Охрид, Дебар и Ново ...
  сите 140 | | | веќе видена

  На 3.480 избирачки места во Република Македонија и на 32 во странство на шестите претседателски и предвремените локални избори за градоначалник на Охрид, Дебар ...
  сите 140 | | | веќе видена

  На 3.480 избирачки места во Републикава и на 32 во странство на шестите претседателски и предвремените локални избори за градоначалник на Охрид, Дебар и Ново ...
  сите 140 | | | веќе видена