Саутемптон

  во

  Бројот на дела мотивирани од омраза кон муслиманите се зголеми за дури 593 отсто во Велика Британија, во седмицата во која 50 лица беа убиени во напад во две ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Бројот на дела мотивирани од омраза кон муслиманите се зголеми за дури 593 отсто во Велика Британија, во седмицата во која 50 лица беа убиени во терористички ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Низа контроверзни моменти беа дел од склопувањето на тимот на Каталонија за претстојниот контролен меч со Венецуела, селекторот Лопез се соочи со проблеми, но, ...
  сите 14 | | | веќе видена

  23 годишниот Бразилец импресионираше во изминатиов период, посебно во големата шанса која му беше укажана на неверојатниот реванш во Париз, а тимот од Олд ...
  сите 52 | | | веќе видена