Саша

  во

  Среде снимањето на Ѕвездите на Гранд, Јелена Карлеуша која се најде деновиве во порно скандал, почнала да вика хистерично и да беснее. - Тргни ја од мене оваа ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша се врати во Србија после аферата која со денови го тресе Балканот. Таа веднаш се врати на работните обврски, па отиде на снимањето на Ѕвездите ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша во најстрога тајност се вратила во Белград од Кина поради снимање на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ каде што е дел од жири-комисијата и е менторка. ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша вчера прв пат се појави на снимањето на емисијата на „Ѕвездите на Гранд“, по спорната афера каде испливаа експлицитни фотографии. Сеуште под ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Пеачката се повеќе ја губи самоконтролата...Јелена Калуша која се уште е под стрес поради аферата, дошла во студиото во придружба на менаџетот и веднаш ...
  сите 159 | | | веќе видена

  – Ќе ја разгледаме и можноста дел од паркинг зоните кои се во една поинаква употребна вредност да не бидат опфатени со оваа одлука. Размислувавме на оваа тема, ...
  сите 17 | | | веќе видена

  – Ќе ја разгледаме и можноста дел од паркинг зоните кои се во една поинаква употребна вредност да не бидат опфатени со оваа одлука. Размислувавме на оваа тема, ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Последната емисија на музичкото шоу “Ѕвездите на Гранд“ ја одбележа македонката Елена Миленковска од Скопје. Елена ги испеа песните „Не спомињи љубав“ и „Кошта ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша во студиото на Гранд влегла нерасположена, нејзиното однесување го загрижило Саша Поповиќ, но и останатите колеги.Пеачката на снимањето се ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Скопскиот градоначалник Петре Шилегов најави дека на утрешната седница на Советот на Град Скопје ќе се дискутира и за паркингот на Клинички центар, каде ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Српската пејачка Јелена Kарлеуша започна со снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, кое го напушти видно нерасположена, во придружба на менаџерот, а како што ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Jелена Карлеуша вчера сепак се појави на снимањето на “Ѕвездите на Гранд”. Пристигна видно нерасположена, во придружба на својот менаџер, избегнувајќи ги ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Скопје со денови се гуши, додека владата предводена од СДСМ, министрите и градоначалниците никако да преземат нешто за намалување на загаденоста. И додека во ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Речиси целата земја со денови се гуши во загадениот воздух, а вечерва најзагадено е во Струмица 303 ПМ 10 честички на метар кубен, Гостивар 202 ПМ 10 честички, ...
  сите 195 | | | веќе видена

  Речиси целата земја со денови се гуши во загадениот воздух, а вечерва најзагадено е во Струмица 303 ПМ 10 честички на метар кубен, Гостивар 202 ПМ 10 честички, ...
  сите 195 | | | веќе видена

  Речиси целата земја со денови се гуши во загадениот воздух, а вечерва најзагадено е во Струмица 303 ПМ 10 честички на метар кубен, Гостивар 202 ПМ 10 честички, ...
  сите 195 | | | веќе видена

  Јелена Карлеуша се врати во Белград, како би присуствувала на снимањето на емисијата Ѕвездите на Гранд, која беше одложена поради неа. Таа денеска се појави на ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Таа се прослави со учеството во спотот на Саша Ковачевиќ за песната „Како после нас“, а подоцна стана и мисица. Убавата Јована Швоња денес важи за една од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Младенците биле одлично расположени со што гласно и јасно го изговориле судбоносното "да" .Спектакуларната прослава се одржала на 7 декември 1991 година, а ...
  сите 6 | | | веќе видена