Сантос

  во

  На нешто повеќе од шест часа пред почетокот на големата дерби пресметка меѓу Вардар и Барселона познати се составите со кои двата тима ќе истрчаат на паркетот ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Документацијата која ја објави порталот кој се занимава со малверзации во фудбалот сериозно ја тресе фудбалската јавност. Порталот „Фудбал Ликс“ открива досега ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Росанхела Алмеида дос Сантос од Бразил, за која се верувало дека починала од септички шок, по два срцеви удари, по грешка е погребана жива. По 11 дена вресоци, ...
  сите 3 | | | веќе видена