Сандра

  во

  Клиниката за Детски болести и Одделот за Интензивна нега и терапија е единствениот медицински центар во земјава каде што препраќаат и згрижуваат предвремено ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Холивудската ѕвезда Сандра Булок донираше 100.000 долари за да се згрижат животни кои биле евакуирани за време на пожарите во Калифорнија, пренесува „Контакт ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Сандра – Африка беше гостинка во „Ами Џи шоу“, па мораше да одговори на незгодното прашање за нејзината интимна во шоуто на Огњен Амиџиќ! Тоа и беше поставено ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Сандра – Африка беше гостинка во „Ами Џи шоу“, па мораше да одговори на незгодното прашање за нејзината интимна во шоуто на Огњен Амиџиќ! Тоа и беше поставено ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Викендов во Анталија, Турција, се одржа изборот „Кралица на Евроазија 2018“. Нашата претставничка Катерина Ничовска (17) од Скопје ја освои титулата најдобар ...
  сите 7 | | | веќе видена

  08.11.2018 Голем успех за ученичката Сандра Костадинова од ОУ „Никола Карев“ на Детските Рацинови средби што во чест на поетот и револуционер Кочо Рацин ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Со богата културно-уметничка програма во две вечери на 9 и 10 ноември, Општина Куманово ќе го одбележи 11 Ноември, Денот на ослободувањето на градот. За ова ...
  сите 13 | | | веќе видена