Сандеј

    во

    Сер, Џим Ретклиф, најбогатиот Британец и еден од најголемите заговорници за „Брегзит“, одлучи да ја напушти Велика Британија и да се пресели во Монако, пишува ...
    сите 26 | | | веќе видена