Сан Сиро

  во

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Трансферот на Гонзало Игуаин во Челзи е главна тема на Апенините, а тој трансфер сигурно ќе предизвика „домино ефект“ во цела Европа. Имено, Алваро Мората е на ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Милан и Криштоф Пјатек си подале рака за пет годишен договор и неделна плата од 35.000 евра која ќе порасне на 40.000 евра следната сезона, сега останува само ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Колумбискиот интернационалец Радамел Фалкао до крајот на зимскиот преоден рок ќе го засили италијанскиот калчолигаш Милан, најавуваат медиумите на Апенините. ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Од редовите н Јувентус и Милан ќе одржат клучни преговори во следните неколку дена поврзани со иднината на Гонзало Игуаин. Аргентинецот ставил до знаење дека ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Од редовите н Јувентус и Милан ќе одржат клучни преговори во следните неколку дена поврзани со иднината на Гонзало Игуаин. Аргентинецот ставил до знаење дека ...
  сите 99 | | | веќе видена