Samsung Galaxy

  во

  Искуствата кои ги носи новиот премиум смартфон одбележуваат 10 години од Галакси иновациите.... Одбележувајќи декада од претставувањето на првиот Галакси С ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Линијата Galaxy уредите за носење проширена со Часовникот Galaxy Active, Galaxy Fit тракерот и слушалките Galaxy Buds - елегантни, современи уреди кои го ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Телеком почнува со онлајн претпродажба на ексклузивниот Samsung Galaxy S10, што ќе ја одбележи десет годишнината на андроид телефоните на Samsung. Од денес, во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  СЕУЛ / ЛОНДОН / САН ФРАНЦИСКО – 20 Февруари 2019 година – Компанијата Самсунг Електроникс ( Samsung Electronics Co., Ltd .) денес ја најави својата нова линија ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Сеул / Лондон / Сан Франциско – 20 февруари 2019 година – Одбележувајќи декада од претставувањето на првиот Galaxy S уред, Компанијата Самсунг Електроникс ...
  сите 36 | | | веќе видена