Сали

  во

  Ја разбираме Вашата желба (или наредба) да го одвлекувате вниманието на јавноста од разурнувачките процеси кои се во тек во вашата партија, процеси кои се ...
  сите 17 | | | веќе видена

  „Ја разбираме Вашата желба (или наредба) да го одвлекувате вниманието на јавноста од разурнувачките процеси кои се во тек во Вашата партија, процеси кои се ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Охрид, 14. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Ја разбираме Вашата желба (или наредба) да го одвлекувате вниманието на јавноста од разурнувачките процеси кои се во тек во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На денешната собраниска седница имаше обраќање пратеникот Зоран Илиoски од редовите на ВМРО ДПМНЕ каде истакна дека Владата не успеала да реализира ни три ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Бидете директни Сузи Велч, авторка на некои од најпродаваните наслови во подрачјето на менаџмент, тврди дека последните неколку минути од разговорот за работа ...
  | | веќе видена

  Многу сум среќна што по подолго време „Охридско лето“ ќе функционира во текот на целата година, рече директорката на фестивалот, Наташа Поповиќ Александра ...
  сите 13 | | | веќе видена

  На денешната собраниска седница имаше обраќање пратеникот Зоран Илиески од редовите на ВМРО ДПМНЕ каде истакна дека Владата не успеала да реализира ни три ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Според анкета на синџирот кино-сали Шоукејс, „Бегство од Шошенк“ е најдобар филм во последните 30 години, Том Хенкс е најдобар глумец, а Џуди Денч – најдобра ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Во Будо центарот „Недеви" вчера во скопската населба Кисела Вода се одржа традиционалниот куп „13 ноември". Натпреварот во карате е во организација на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ако судскиот доставувач, кој три пати не го најде на адресата по лична карта, реши да го начека осудениот експремиер Никола Груевски во ходниците на Кривичниот ...
  сите 226 | | | веќе видена

  Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ во Собранието денеска на тема ребаланс на буџетот ги потенцираше катастрофалните намалувања во образованието, ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ во Собранието денеска на тема ребаланс на буџетот ги потенцираше катастрофалните намалувања во образованието, ...
  сите 32 | | | веќе видена