Рој

  во

  Владата уште не знае во што ќе се пренамени споменикот на Мајка Тереза кој го блокира влезот на Плоштадот Македонија, но и понатаму не отстапува од одлуката ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Владата уште не знае во што ќе се пренамени споменикот на Мајка Тереза кој го блокира влезот на Плоштадот Македонија, но и понатаму не отстапува од одлуката ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Најмоќниот хороскопски знак Можеби ќе се изненадите, но тоа е хороскопскиот знак риби . Да, овие романтичари со нежни души всушност имаат најсилен карактер, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Кристал палас ја одби првата понуда од Манчестер јунајтед за услугите на нивниот десен бек Арон Ван-Бисака. Дваесеткратниот англиски првак понуди 40 милиони ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Синоќа во автобус на линија 20 во Белград, жена колабирала, а преплашениот возал повикал Итна помош. Кога лекарите дошле имале што да видат под завоите на ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Повеќе од 40 земји се обединија во создавањето глобална рамка за управување со една од најзначајните и најмоќните алатки на денешната технологија – вештачка ...
  сите 22 | | | веќе видена