Родригез

  во

  Џенифер Лопез и нејзиното момче, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, купиле заеднички стан на Менхетан во Њујорк. Станот, кој го платиле 15 милиони ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Веќе измина половина од зимскиот преоден рок ширум светот, Спортски.мк е тука за да ве известува за случувањата на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! – Тука ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез и Алекс Родригез одлучија да го продадат својот луксузен стан во Њујорк за да најдат поголем дом за себе. Пејачката Џенифер Лопез и нејзиното ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Секој кој сака да стане нов горд сопственик ќе мора да плати многу пари, но ќе ужива во внатрешноста на овој скап стан во Њујорк. Поп дивата Џенифер Лопез и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Низ историјата, но и ден-денес, постојано има примери во кои се гледа нераскинливата врска меѓу човекот и животните. Многу од тие ситуации инспирирале филмски ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Групата на Социјалдемократите во Европскиот Парламент, под притисок од јавноста поради поткопувањето на владеењето на правото во Романија, истакнуваат дека ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Групата на Социјалдемократите во Европскиот Парламент, под притисок од јавноста поради поткопувањето на владеењето на правото во Романија, истакнуваат дека ...
  сите 9 | | | веќе видена