Родригез

  во

  Хамес Родригез не одигра ниту една минута на големото дерби кое Баерн Минхен го загуби од Борусија Дортмунд со 3:2, но само неколку дена по незгодниот пораз, ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Еден од најдобрите поединци во екипата се здоби со повреда за време на вчерашниот тренинг, го очекува пауза во еден не баш добредојден период за Баерн Минхен. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Познатиот фудбалер ја покажа својата понежна страна… Кристијано Роналдо, заедно со неговата девојка Георгина Родригез и неговиот син, го следеа натпреварот ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Хамес Родригез не одигра ниту една минута на големото дерби кое Баерн Минхен го загуби од Борусија Дортмунд со 3:2, но само неколку дена по незгодниот пораз, ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Гламурозната роденденска забава во елитниот дел од Лос Анџелес собра многу познати лица од светската културна сцена. Холивудската ѕвезда Леонардо ди Каприо го ...
  сите 8 | | | веќе видена

   „Една година благослов“, ќерката на Роналдо и Џорџина го прослави првиот роденден, а среќните родители ѝ упатија емотивни честитки на Инстаграм. Ќерката на ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Кристиано Роналдо во друштво на неговата партнерка Георгина Родригез и синот Кристиано Жуниор допатуваа во Лондон, а таа прилика ја искористија да уживаа во ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Објавен е првиот трејлер за американската романтична комедија "Isn't It Romantic" во која главните улоги ги толкуваат Ребел Вилсон, Лиам Хемсворт и Пријанка ...
  сите 3 | | | веќе видена

  УФЦ Фајт најт 139 во Денвер беше во знак на Чанг Сунг Јунг – Корејското Зомби и Јаир Родригез од Мексико која заврши со нокаут каков што ретко се гледа, можеби ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Милан и Јувентус вечерва на „Сан Сиро“ ќе го одиграат големото дерби на 12. коло од италијанската Серија А. „Старата дама“ во Милано доаѓа како ...
  сите 98 | | | веќе видена