Роџерс

  во

  Не е никаква тајна дека Манчестер Јунајтед силно го посакува Хари Мегваер во своите редови, но ако пред само два дена англиските медиуми говореа за договорена ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Не е никаква тајна дека Манчестер Јунајтед силно го посакува Хари Мегваер во своите редови, но ако пред само два дена англиските медиуми говореа за договорена ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Англискиот репрезентативец конечно ова лето би можел да го облече дресот на „Црвените ѓаволи“, на Островот шпекулираат дека дефанзивецот притиска за трансфер ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Лестер полека се прилагодува на трансфер пазарот кој го налага модерниот фудбал откако сензационално ја освои титулата во Премиер лигата, па во изминативе две ...
  сите 6 | | | веќе видена