Роби

  во

  Роберт Просинечки несомнено беше еден од најталентираните фудбалери во последните години на поранешна Југославија, освојувајќи ја европската титула со Црвена ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Британската пејачка со албанско потекло Рита Ора веќе некое време живее на нова локација.Најсекси Албанката како што многумина ја нарекуваат се преселила во ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Познатата пејачка со албанско потекло Рита Ора веќе некое време живее на нова локација, а сега конечно е откриено и за која локација станува збор. Пејачката ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Рита Ора се преселила во Њу Холанд Парк, најскапата улица во Лондон. Рита Ора, британска пејачка со албанско потекло, веќе некое време живее на нова локација, ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Ќе беше навистина една убава спортска приказна доколку Рахим Стерлиг вчеравечер признаеше дека нема никаков пенал во натпреварот против Шахтјор. Доколку во ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Лутите гледачи на шоуто ги затрупале социјалните мрежи со негативни коментари. Полни десет минути звукот бил потполно променет и кандидатите звучеле како ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Полицијата излезе со официјална потврда на настанот, во кој како што вчера објави Радио Канал 77 / ммс.мк учествувал основачот на „Телекабел“, Роберт ...
  сите 21 | | | веќе видена