Ристо

  во

  Ристо му се жали на Перо: Цела недела имам пролив, брат. Никако да запре. Перо му вели: Пробај со банана. Ристо: Пробав, брат. Перо: И? Ристо: Ништо, кога ќе ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Работнички денеска пушти соопштение во кое посочи за „драматичните моменти" со кои се соочува и „заканите да се наруши егзистенцијата, не ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Работнички денеска пушти соопштение во кое посочи за „драматичните моменти“ со кои се соочува и „заканите да се наруши егзистенцијата, не ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Работнички денеска објави соопштение во кое посочува за „драматичните моменти“ со кои се соочува и „заканите да се наруши егзистенцијата, не ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Работнички денеска пушти соопштение во кое посочи за „драматичните моменти“ со кои се соочува и „заканите да се наруши егзистенцијата, не ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Кошаркарскиот клуб Работнички денеска пушти соопштение во кое посочи за „драматичните моменти“ со кои се соочува и „заканите да се наруши егзистенцијата, не ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Поранешниот амбасадор Ристо Никовски во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа, повторно упати критики кон Договорот од Преспа, кој според него е мошне ...
  | | веќе видена | слични

  Уметниците, како и работниците од културата не молчат и по втората објава на резултатите од конкурсот за годишната програма на Министерството за култура. Веќе ...
  сите 14 | | | веќе видена