Ријана

  во

  Брендот Викторија Сикрет е познат по сексапилната долна облека со необичен дизајн, но и по најубавите жени на светот кои оваа долна облека ја носат на пистата. ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ријана му се закани на амариканскиот претседател Доналд Трамп дека ќе го тужи ако повторно пушта нејзина музика на неговите митинзи без дозвола. Со тужба се ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Ниту индустријата на поп музиката не е исклучена од бројните теории на заговор, а некои од нив вклучуваат верување дека песната “Let it Go”од анимираниот филм ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Ријана зрачи со сексапил кога позира, но кога Селест Барбер позира како неа дефинитивно го имате позитивот на денот. има 5 милиони следбеници на Инстаграм ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Да се сретнете со кралицата Елизабета е огромна чест и затоа за средбите со неа постојат низа правила, кои е навистина тешко да се запомнат, особено ако не сте ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Управата на американската фудбалска лига NFL одби да ги коментира наводите дека пејачката Ријана одби да настапува на полувремето на Супербоул во знак на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Комбинацијата на чорапи и сандали или високи потпетици веќе се навикнавме да ја гледаме, но истата изгледа добро само ако чорапите стилски се поклопуваат со ...
  сите 6 | | | веќе видена