Ријана

  во

  Синоќа во Њујорк се одржа The Diamond Ball, хуманитарниот настан кој веќе четири години се одржува во склоп на модната недела во Њујорк, а целата свеченост е ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Можеби мислите дека поп дивата сака модернистички ентериер и луда забава, но вистината е дека сака само мир и сплотеност со природата. Шпанскиот остров Ибица ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Манекенката Слик Вудс откри дека на модната ревија на која се промовираше новата линија секси долна облека со дизајнерски потпис од популарната пејачка Ријана, ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Манекенката Слик Вудс открила дека додека учествувала на ревијата за новата колекција на Ријана, добила контракции. Вудс прошетала по пистата во минијатурна ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Манекенката Слик Вудс открила дека додека учествувала на ревијата за новата колекција на Ријана, добила контракции. Вудс прошетала по пистата во минијатурна ...
  сите 14 | | | веќе видена

   Зошто ѕвездата од Барбадос ја смета колешката за предавник? Од кого славната дама не може да се ослободи по ниедна цена? Која поранешна соработничка ја ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Ревијата била брилијантно еб****на – е само еден од коментарите...Поп дивата Ријана (30) ја претставила својата колекција на долен веш "Savage x Fenty" на ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Синоќа во Њујорк се одржа The Diamond Ball, хуманитарниот настан кој веќе четири години се одржува во склоп на модната недела во Њујорк, а целата свеченост е ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако ја затвори модната недела во Њујорк со спектакуларно шоу и ревија за нејзината Savage x Fenty колекција, Ријана го организираше хуманитарниот Diamond ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Од Џиџи и Бела Хадид, до многу други атрактивни и заводливи манекенки со различни димензии на облини и форма на тело, ја носеа хит колекцијата на долна облека ...
  сите 15 | | | веќе видена