Ријад

  во

  Двајца поранешни вработени во Твитер и еден Саудиец се обвинети во САД за шпионажа на таа социјална мрежа во корист на Ријад. Али Алзабарах, Ахмад Абуамо и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Двајца поранешни работници на Твитер и уште едно лице од Саудиска Арабија се соочуваат со обвиненија во Соединетите држави за шпионирање на кориснички сметки и ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Двајца поранешни вработени во Твитер и еден Саудиец се обвинети во САД за шпионажа на таа социјална мрежа во корист на Ријад.Али Алзабарах, Ахмад Абуамо и ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Двајца поранешни вработени во Твитер и еден Саудиец се обвинети во САД за шпионажа на таа социјална мрежа во корист на Ријад. Али Алзабарах, Ахмад Абуамо и ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Сан Франциско, 7 ноември 2019 (МИА) – Двајца поранешни вработени во Twitter и еден Саудиец се обвинети во САД за шпионажа на таа социјална мрежа во корист на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Двајца поранешни вработени во Твитер и еден Саудиец се обвинети во САД за шпионажа на таа социјална мрежа во корист на Ријад. Али Алзабарах, Ахмад Абуамо и ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Јувентус и Лацио битката за трофејот во фудбалскиот Суперкуп на Италија ќе ја водат на 22 декември во Ријад, Саудиска Арабија, со почеток во 17.45 часот по ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Јувентус и Лацио битката за трофејот во фудбалскиот Суперкуп на Италија ќе ја водат на 22 декември во Ријад, Саудиска Арабија, со почеток во 17.45 часот по ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Јувентус и Лацио битката за трофејот во фудбалскиот Суперкуп на Италија ќе ја водат на 22 декември во Ријад, Саудиска Арабија, со почеток во 17.45 часот по ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Меѓународно признатата Влада на Јемен и сепаратистите поддржани од Обединетите Арапски Емирати, потпишаа договор за поделба на власта со цел да се стави крај ...
  сите 3 | | | веќе видена

  – Јувентус и Лацио битката за трофејот во фудбалскиот Суперкуп на Италија ќе ја водат на 22 декември во Ријад, Саудиска Арабија, со почеток во 17.45 часот по ...
  сите 36 | | | веќе видена