Рибери

  во

  Фудбалерите на Баерн синоќа на домашен терен го совладаа Хофенхајм во натпреварот од 1. коло од новата сезона во германската Бундеслига. „Баварците“ на крајот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн и Хофенхајм на „Алианц Арена“ во петокот вечерта започна германското фудбалско првенство, а бранителот на титулата стартуваше со ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Видео технологијата креираше забуна уште на стартот од новата сезона во Бундеслигата, Баерн со 3-1 го совлада Хофенхајм со помош на ВАР.Баерн Минхен тргна кон ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 19 | | | веќе видена

   По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот 2018, во Германија со нетрпение го чекаат стартот на првенството, кое и оваа година ќе биде доминирана од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 45 | | | веќе видена

  ТРЕНИНЗИТЕ СТАНАЛЕ ПОИНТЕРЕСНИ И ПОЧЕСТИ Ковач сака да повторува дека современите фудбалери тренираат малку. „Погледнете ги индивидуалните спортови. Луѓето ...
  сите 53 | | | веќе видена