Рене

  во

  Оскаровката Рене Зелвегер се трансформирала за улогата во филмот „Џуди“ во кој ја глуми легендарниот пејачка и актерка Џуди Гарланд, и иако таа доби само ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Холивудскатаа ѕвезда, Рене Зелвегер, решила на шест години да се повлече од јавноста и да му се посвети на здравјето, а сега, кога повторно се појави во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Холивудскатаа ѕвезда, Рене Зелвегер, решила на шест години да се повлече од јавноста и да му се посвети на здравјето, а сега, кога повторно се појави во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Оскаровката Рене Зелвегер целосно се трансформира за улогата во филмот ,,Џуди” , посветен на актерката и пејачка  Џуди Гарланд. На филмскиот фестивал во ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Холивудската ѕвезда заблеска на премиерата на филмот „Judy“ на филмскиот фестивал во Торонто. профимедиа Актерката Рене Зелвегер (50) на маестрален начин го ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Американската актерка и оскаровка Рене Зелвегер (50) ја прекина долгата пауза во кариерата, пренесува „Метро“. Таа има главна улога во биографскиот филм за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Недалеку од Бахамите, во 1961 година, на отворено море било пронајдено девојче како плови во мал чамец за спасување. Било изгладнето и со зголемена телесна ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Недалеку од Бахамите во 1961 година, било пронајдено девојче како плови во мал чамец за спасување на отворено море. Била изгладнета и со покачена телесна ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Рене Зелвегер отворено зборуваше за тешките години кои се зад неа во големото интервју за „Ред магазин“, истакнувајќи дека се чувствувала мрачно и тажно, па ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Музичарот Род Стјуарт (74) со својата сопруга го прославил 40-тиот роденден на нивната ќерка Кимберли. Сепак, тоа не го привлече вниманието на медиумите и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Музичарот Род Стјуарт (74) со својата сопруга го прославил 40-тиот роденден на нивната ќерка Кимберли. Сепак, тоа не го привлече вниманието на медиумите и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Олимпик Лион во најскоро време ќе го официјализира ангажманот на Жеф Рене Аделајде од Анже. Потписот на младиот француски репрезентативец Лавовите ќе ги чини ...
  сите 54 | | | веќе видена

  На едно место следете се што се случува во финишот од летниот преоден рок! Вчера како што е познато беа одржани преговори за Нејмар – ова е епилогот. Един Џеко ...
  сите 152 | | | веќе видена