Ремзи

  во

  Според пишувањата на Газета дело Спорт, Јувентус во следните месец дена ќе се обиде да направи реконструкција на тимот, на продажба се ставени дури 10 ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Маурицио Сари по елимнацијата од Олимпик Лион во Лигата на шампионите експресно доби отказ, но нема потреба да се грижи за финансиите. Сари минатото лето ...
  сите 217 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи, во улога на Национален координатор на странска помош во земјава, денеска во Секретаријатот за европски прашања ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи, во улога на Национален координатор на странска помош во земјава, денеска во Секретаријатот за европски прашања ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи, во улога на Национален координатор на странска помош во земјава, денеска во Секретаријатот за европски прашања ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Нашиот главен мотив на овие избори е да го задржиме Албанецот овде. Ова го кажа претседателот на АА, Зиадин Села од митингот во Кичево. Тој порача дека ...
  | | веќе видена | слични