Реал Мадрид

  во

  Жозе Мурињо направи прогноза кои тимови ќе се пласираат во финалето на Лигата на шампионите оваа година. Според специјалниот, Јувентус и Барселона ќе решат кој ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Во последно време на големо се шпекулира околу имињата кои би можеле да си заминат од Реал Мадрид во летниот преоден рок. Посебно се потенцираат напаѓачите кои ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Миралем Пјаниќ би можел на лето да го напушти Јувентус. Пјаниќ игра одлично во „Старата дама“, но веќе одамна се поврзува со Реал Мадрид. Сега тоа е уште ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Харизматичниот фудбалер на Челси, Нголо Канте со своите игри на теренот го привлече вниманието на бројни европски клубови, меѓу кои предничи интересот од Реал ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во последно време на големо се шпекулира околу имињата кои би можеле да си заминат од Реал Мадрид во летниот преоден рок. Посебно се потенцираат напаѓачите кои ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Во последно време на големо се шпекулира околу имињата кои би можеле да си заминат од Реал Мадрид во летниот преоден рок. Посебно се потенцираат напаѓачите кои ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Иднината на Хамес Родригез во Баерн Минхен останува непозната, а неколку медиуми веќе шпекулираат дека тој би можел да се врати во Реал Мадрид по крајот на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Серхио Рамос, капитенот на Реал Мадрид, нема дилема околу тоа кој е најдобриот аргентински фудбалер на сите времиња. „Го почитувам Марадона, но сигурно сите ...
  сите 70 | | | веќе видена