Раул

  во

  Диџејот Дејвид Гета пред четири години се разведе од Кети, а сега е во врска со младата манекенка Џесика Ледон. Парот е заедно веќе три години, а многумина се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Диџејот Дејвид Гета пред четири години се разведе од Кети, а сега е во врска со младата манекенка Џесика Ледон. Парот е заедно веќе три години, а многумина се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Повредата на Велковски се случи при едно незгодно движење во завршницата на мечот од осмото коло од Лигата на шампиони со Бешикташ, по кое Велковски со болка ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Македонскиот ракометен вицепрвак Металург до крајот на оваа сезона нема да може да смета на услугите на бекот Мартин Велковски. Капитенот на клубот од ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Македонскиот вицепрвак Металург до крајот на сезоната ќе биде без услугите на капитенот Мартин Велковски кај кого по вечерашните прегледи беа потврдени ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Македонскиот вицепрвак Металург до крајот на сезоната ќе биде без услугите на капитенот Мартин Велковски, кај кого по вечерашните прегледи беа потврдени ...
  сите 32 | | | веќе видена

  За тоа колку Роналдињо беше неверојатен на тоа историско Ел Класико говори и податокот дека пред него само Диего Марадона успеал да му даде два гола на Реал во ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Ракометот и животот понекогаш пишуваат бајки, а Раул Гонзалес и Вардар испишаа една прекрасна. Со овие зборови ЕХФ го најавува интервјуто со сегашниот тренер ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Раул Гонзалез со Вардар испишаа бајка во Лигата на шампионите. Кога никој не веруваше, шпанскиот стратег заедно со момците од златната генерација се искачија ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Раул Гонзалез со Вардар испишаа бајка во Лигата на шампионите. Кога никој не веруваше, шпанскиот стратег заедно со момците од златната генерација се искачија ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Тренерот на „црвено-црните", Роберто Гарсија Парондо, како што и претходно објавивме направи една измена во составот. Повеќе за тоа можете да прочитате ТУКА Во ...
  сите 64 | | | веќе видена