Расмусен

  во

  Европските лидери кои ја критикуваа одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп за санкции врз Иран сега и самите размислуваат за такви санкции по ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Европските лидери кои ја критикуваа одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп за санкции врз Иран сега и самите размислуваат за такви санкции по ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Европските лидери кои ја критикуваа одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп за санкции врз Иран сега и самите размислуваат за такви санкции по ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Данскиот премиер Ларс Расмусен му го покажува Копенхаген на францускиот претседател Емануел Макрон додека двајцата се возат на велосипеди. Кај нас се правеа ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Концертот со кој Тони Китановски, настапувајќи со свои пријатели, ја одбележа 30-годишнината од почетокот на своето музичко патешествие беше финалната ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Маестро Тони Китановски на завршницата одржа концерт со кој беа спуштени завесите на фестивалот. Патем тој беше најпосетен и најпривлечен од сите 12 годинашни ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поголем број земји, асоцијации и меѓународни организации го осудија убиството на саудискиот новинар Џамал Кашоги и побраа спроведување транспарентна и ...
  сите 375 | | | веќе видена

  Поголем број земји, асоцијации и меѓународни организации го осудија убиството на саудискиот новинар Џамал Кашоги и побраа спроведување транспарентна и ...
  сите 376 | | | веќе видена

  Поголем број земји, асоцијации и меѓународни организации го осудија убиството на саудискиот новинар Џамал Кашоги и побраа спроведување транспарентна и ...
  сите 419 | | | веќе видена

  Поголем број земји, асоцијации и меѓународни организации го осудија убиството на саудискиот новинар Џамал Кашоги и побраа спроведување транспарентна и ...
  сите 438 | | | веќе видена