Раша

  во

  Израелскиот министер за одбрана, Авигдор Либерман поднесе оставка како протест против примирјето во Газа, нарекувајќи го договорот капитулација на терор, ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Израелскиот министер за одбрана, Авигдор Либерман поднесе оставка како протест против примирјето во Газа, нарекувајќи го договорот капитулација на терор, ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Израелскиот министер за одбрана, Авигдор Либерман поднесе оставка како протест против примирјето во Газа, нарекувајќи го договорот капитулација на терор, ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Израелскиот министер за одбрана, Авигдор Либерман поднесе оставка како протест против примирјето во Газа, нарекувајќи го договорот капитулација на терор, ...
  сите 87 | | | веќе видена

  Путин ова го кажа два дена откако американскиот претседател Доналд Трамп на Твитер го опиша како „многу навредлив“ повикот на францускиот претседател Емануел ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Снимка од обидот за терористички напад во 2017 година во Њујорк го објави руската телевизија Раша тудеј. 27-годишниот Акејад Улах тогаш на метро станицата ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обидот за терористички напад во 2017 година во Њујорк го објави руската телевизија Раша тудеј. 27-годишниот Акејад Улах тогаш на метро станицата ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обидот за терористички напад во 2017 година во Њујорк го објави руската телевизија Раша тудеј. 27-годишниот Акејад Улах тогаш на метро станицата ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обидот за терористички напад во 2017 година во Њујорк го објави руската телевизија Раша тудеј. 27-годишниот Акејад Улах тогаш на метро станицата ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обид за терористички напад извршен во Њујорк минатата година неодамна беше објавена од руската телевизија „Раша тудеј“. Нападот се обиде да го изврши ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обид за терористички напад извршен во Њујорк минатата година неодамна беше објавена од руската телевизија „Раша тудеј“. Нападот се обиде да го изврши ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Снимка од обид за терористички напад извршен во Њујорк минатата година, неодамна беше објавена од руската телевизија „Раша тудеј“.Тој напад се обиде да го ...
  сите 7 | | | веќе видена

  По 17 години војување, американскиот врховен командант во Авганистан призна дека Талибанците не можат да бидат воено поразени. „Војната во Авганистан не може ...
  сите 40 | | | веќе видена

  По 17 години војување, американскиот врховен командант во Авганистан призна дека Талибанците не можат да бидат воено поразени.„Војната во Авганистан не може да ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Доколку Грција завојува со Турција, ќе доживее катастрофа за три до четири часа, изјави Јигит Булут, советник на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Тоа ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Доколку Грција завојува со Турција, ќе доживее катастрофа за три до четири часа, изјави Јигит Булут, советник на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Тоа ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Доколку Грција завојува со Турција ќе доживее катастрофа за три до четири часа, изјави Јигит Булут, советник на турскиот претседател, Рецеп Тајип Ердоган.„Тоа ...
  сите 49 | | | веќе видена