Рамос

  во

  Мајорка со 3:0 го победи Депортиво и влезе во шпанска Премеиера, а фудбалерот на Мајорка Жуниор Лаго играч на Брегот на Слоновата Коска ја насмеа јавноста ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Мајорка со 3:0 го победи Депортиво и влезе во шпанска Премеиера, а фудбалерот на Мајорка Жуниор Лаго играч на Брегот на Слоновата Коска ја насмеа јавноста ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио минатата недела, која многумина ја нарекоа свадба на годината, но гламурозна забава на која имаше околу петстотини ...
  сите 13 | | | веќе видена

  На 15 јуни капитенот на Реал Мадрид Серхио Рамос и неговата избраничка Пилар Рубио се венчаа во катедрала во Севиља, а водителката на социјалните мрежи објави ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Пилар Рубио на „Инстаграм“ објави фотографии од својата венчавка со капитенот на „Реал Мадрид“, Серхио Рамос, која се одржа пред една недела во Севилја.По ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Пилар Рубио на „Инстаграм“ објави фотографии од својата венчавка со капитенот на „Реал Мадрид“, Серхио Рамос, која се одржа пред една недела во Севилја. По ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Минатиот викенд, Серхио Рамос се ожени за својата долгогодишна девојка Пилар Рубио, а денеска се појави и првото видео од забавата која беше организирана. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Водителката Пилар Рубио на Инстаграм објави фотографии од венчавката со капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, која се одржа пред една недела во Севиља. По ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Санти Казорла раскажа детали од свадбата на Серхио Рамос и Пилар Рубио и откри дека единствениот кој добил дозвола да понесе мобилен бил претседателот на Реал ...
  сите 13 | | | веќе видена