Рамиз Мерко

  во

  „Koj каква сака таква постапка нека отвора ние сме - и ќе докажеме дека сме чисти пред законот " велат од Кабинетот на струшкиот градоначалник Рамиз Мерко ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Јавното обвинителство за оранизиран криминал и корупција отворило предистражна постапка за градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко поради набавката на четири ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Вишиот просветен инспектор Ѓорѓи Илиевски испрати отворено писмо до Киро Здравев, претседател на Републичкиот судски совет. Истото отворено писмо ви го ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Вишиот просветен инспектор Ѓорѓи Илиевски испрати отворено писмо до Киро Здравев, претседател на Републичкиот судски совет. Истото отворено писмо ви го ...
  сите 113 | | | веќе видена

  Градоначалникот на Општина Струга Рамиз Мерко е позитивен на Ковид-19 и хоспитализиран Инфективната клиника во Скопје. Од локалната самоуправа во Струга ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Струшкиот градоначалник Рамиз Мерко синоќа бил хоспитализиран на Клиниката за инфективни и фебрилни болести во Скопје, пишува Плусинфо Мерко е позитивен на ...
  сите 17 | | | веќе видена