RAM

  во

  Само неколку дена пред претставувањето на Mi Max 3, се појавија нови фотографии од изгледот на уредот, како и поголемиот дел од неговите спецификации... Иако ...
  сите 16 | | | веќе видена

  При купување на нов паметен телефон, траењето на батеријата е помеѓу поважните, ако не и најважните мерила? Еве преглед на смартфоните претставени оваа година ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Во борбата за што е можно поголема покриеност на предната страна од телефонот со што е можно поголем екран, досега може да се каже дека најголем успех го имаше ...
  сите 16 | | | веќе видена