Рајан Гигс

  во

  Селекторот на Велс, Рајан Гигс направи кратка анализа и даде свој коментар за играчите кои се на мета на неговиот поранешен клуб Манчестер Јунајтед. Се работи ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Лоик Перин, легендарниот фудбалер на Сент Етјен одлучи да се повлече од активното играње на фудбал на 34. години. Централниот дефанзивец целата кариера ја ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Легендарниот велшки ас и моментален селекторт на овој национален состав, Рајан Гигс направи кратка анализа и директно посочи колку во моменот Манчестер ...
  сите 140 | | | веќе видена

  Давид де Хеа со неколку направени грешки сезонава заработи многу критики на своја сметка, а во фудбалските кулоари веќе се зборува дека Манчестер Јунајтед ...
  сите 108 | | | веќе видена

  Голманот на Манчестер јунајтед, Давид де Хеа, на синоќешниот натпревар против Астон вила постави клупски рекорд по бројот на настапи во дресот за еден странски ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Фудбалерот од средниот ред на Ливерпул, Џејмс Милнер, играше на 34. коло од шампионатот на Англија синоќа против Брајтон. Неговиот тим победи со 3:1, а за него ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Фудбалерот од средниот ред на Ливерпул, Џејмс Милнер, играше на 34. коло од шампионатот на Англија синоќа против Брајтон. Неговиот тим победи со 3:1, а за него ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Фудбалерот од средниот ред на Ливерпул, Џејмс Милнер, играше на 34. коло од шампионатот на Англија синоќа против Брајтон. Неговиот тим победи со 3:1, а за него ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Фудбалерот од средниот ред на Ливерпул, Џејмс Милнер, играше на 34. коло од шампионатот на Англија синоќа против Брајтон. Неговиот тим победи со 3:1, а за него ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Фудбалерот од средниот ред на Ливерпул, Џејмс Милнер, играше на 34. коло од шампионатот на Англија синоќа против Брајтон. Неговиот тим победи со 3:1, а за него ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Селекторот на Велс, Рајан Гигс издвои еден играч кој обожава да го гледа во Манчестер Јунајтед. Гигс кој е легенда на „црвените ѓаволи“ е посебно возбуден, ...
  сите 97 | | | веќе видена

  Поранешниот играч од средниот ред на Манчестер јунајтед, Рајан Гигс го сподели своето мислење што треба да направат „црвените ѓаволи“ за да бидат конкурентни ...
  сите 195 | | | веќе видена

  Поранешниот играч од средниот ред на Манчестер јунајтед, Рајан Гигс го сподели своето мислење што треба да направат „црвените ѓаволи“ за да бидат конкурентни ...
  сите 100 | | | веќе видена