Рафаел Бенитез

    во

    Серхио Рамос, Рафаел Варан и уште неколку поискусни играчи на Реал Мадрид испратија јасна порака до Флорентино Перез по поразот кој го претрпе тимот на ...
    сите 32 | | | веќе видена

    Рафаел Бенитез имаше многу кратка и доста неуспешна етапа како тренер на Реал Мадрид, каде по само шест месеци беше отпуштен од страна на Флорентино Перез, а ...
    сите 75 | | | веќе видена