Раднички

  во

  УЕФА најави истрага, цела Србија се сомнева во наместен меч, головите на гостите се смешни, но делегатот на дуелот од српската Суперлига меѓу Пролетер и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Црвена Звезда Милан Павков, после натпреварот против Ливерпул во кој ги постигна двата погодоци е една од главните теми во спортските медиуми. Не ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Во првиот натпревар од 16-то коло на фудбалската Суперлига, Пролетер на полувреме водеше против Раднички, а потоа гостите за две минути во продолжението ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во првиот натпревар од 16-то коло на фудбалската Суперлига, Пролетер на полувреме водеше против Раднички, а потоа гостите за две минути во продолжението ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Натпреварот во Србија помеѓу Пролетер и Раднички привлече големо внимание, поради начинот на кој го гостите стигнаа до пресврт. Пролетер имаше водство на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Oсвен што победата на Звезда против Ливерпул покажа дека чудата во фудбалот се можно, ова е примиер и дека парите не мораат да значат ништо во овој спорт. ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Милан Павков го живее својот сон откако синоќа со два гола го урна големиот Ливерпул, петкратниот европски првак и актуелен европски вицешампион, туркајќи ги ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Црвена Ѕвезда го направи најголемото изненадување во досегашниот дел од Лигата на шампиони. На стадионот „Рајко Митиќ“ во Белград, „црвено-белите“ со 2:0 го ...
  сите 76 | | | веќе видена