Радамел Фалкао

    во

    Колумбиската ѕвезда на Монако, Радамел Фалкао доби статуа во неговиот роден град Санта Марта, но како во случајот со славната биста на Кристијано Роналдо, нема ...
    сите 9 | | | веќе видена

    Љубителите на најважната споредна работа на светот со нетрпение го чекаат почетокот на италијанската Серија А откако Кристиано Роналдо пристигна во Јувентус. ...
    сите 21 | | | веќе видена