ПС

  во

  Утре, со почеток во 10:00 часот во паркот Шопен во општина Кисела Вода, ќе се одржи настан со спортски активности и ликовен хепенинг на тема „Скопје град без ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Утре, со почеток во 10:00 часот во паркот Шопен во општина Кисела Вода, ќе се одржи настан со спортски активности и ликовен хепенинг на тема „Скопје град без ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Пред неколку часа, актерката Ирена Ристиќ на својот фејсбук профил, објави дека во раните утрински часови била приведена и најпрвин однесена во полициската ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Со тетоважи и набилдан, вакви се речиси сите фотографии на неговиот ФБ профил. 23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од ...
  сите 156 | | | веќе видена

  МВР објави детали за свирепото убиство кое се случи во Беловодица. Судија на претходна постапка при Основниот суд Прилеп на Е.Т. (24) од Битола му одреди мерка ...
  сите 156 | | | веќе видена

  24-годишниот Енвер Тоска е полицаецот кој е обвинет дека на мошне свиреп начин го уби 36-годишниот битолчанец Алил Бекир. Тоска е вработен во МВР пред три ...
  сите 156 | | | веќе видена

  НК за КР Прилеп до Основното јавно обвинителство денеска 15.09.2018 год. поднесе кривична пријава против Е.Т. (24) од Битола, вработен во Министерството за ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Министерството за внатрешни работи денеска потврди дека ноќеска околу 02,00 часот полициски службеници од ПС Прилеп и СВР Битола го привеле 24-годишниот Е.Т. ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Министерството за внатрешни работи денеска потврди дека ноќеска околу 02,00 часот полициски службеници од ПС Прилеп и СВР Битола го привеле 24-годишниот Е.Т. ...
  сите 156 | | | веќе видена

  Синоќа околу 02:00 часот полициски службеници од ПС Прилеп и СВР Битола го приведоа 24-годишниот Е.Т. од Битола, полициски службеник, поради основано сомнение ...
  сите 156 | | | веќе видена