ПРОЧИТАЈТЕ

  во

  Оваа недела планетата Венера ќе биде во знакот на Вага – сите воздушни знаци ќе бидат среќни на сентиментален план, додека мали љубовни проблемчиња ќе имаат ...
  сите 53 | | | веќе видена

   Џеки Чен е мајстор на боречките вештини, актер, режисер, продуцент, каскадер и пејач, којшто е сакан ширум светот од многу генерации обожаватели. Роден е во ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Леброн Џејмс е американски професионален кошаркар којшто стана славен веднаш штом влезе во НБА лигата. Дали сте знаеле дека подеднакво добро може да ги ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Професорката Катица Ќулавкова на својот твитер профил запраша „Како ќе бараме да не’ признаат другите ако сами не се признаваме“. Прочитајте го целиот твит ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Професорката Катица Ќулавкова на својот твитер профил запраша „Како ќе бараме да не' признаат другите ако сами не се признаваме“. Прочитајте го целиот твит на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Во македонската традиционална кујна најомилена од зимницата е секако киселата зелка. Не само што е вкусна и од неа се подготвуваат убави јадења, како што е ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Денес е Светскиот ден на студентите, денот кога се сеќаваме на борбите на студентите во минатото, ги славиме нивните имиња и ги почитуваме резултатите од ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Денес е Светскиот ден на студентите, денот кога се сеќаваме на борбите на студентите во минатото, ги славиме нивните имиња и ги почитуваме резултатите од ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Ротердам 17. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Репрезентацијата на Холандија, која е во фаза на „реновирање“ по неуспехот да се пласира на СП во Русија ова лето, стана ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Пробајте да го избегнете влијанието на ретроградниот Меркур. Тоа нема да им оди од рака на сите хороскопски знаци. Прочитајте што ни носи хороскопот за време ...
  сите 4 | | | веќе видена