Повардарието

  во

  Во општата болница во Велес повторно е ставен во функција апаратот за компјутерска томографија, кој не работеше една година. Апаратот во болницата беше набавен ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во општата болница во Велес повторно е ставен во функција апаратот за компјутерска томографија, кој не работеше една година. Апаратот во болницата беше набавен ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во општата болница во Велес повторно е ставен во функција апаратот за компјутерска томографија, кој не работеше една година. Апаратот во болницата беше набавен ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во општата болница во Велес повторно е ставен во функција апаратот за компјутерска томографија, кој не работеше една година. Апаратот во болницата беше набавен ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб, а вдолж Повардарието ќе дува умерен северозападен ветер. Во северните планински ...
  сите 158 | | | веќе видена

  Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб, а долж Повардарието ќе дува умерен северозападен ветер. Во северните планински ...
  сите 158 | | | веќе видена