Португалија

  во

  Познато е дека синот на ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, настапува за младинските категории на овој клуб. Кристијано Роналдо Жуниор го покажува својот ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Во дел од Њујорк е прогласена вонредна состојба по епидемијата на сипаници. На невакцинирани деца им е забранета посетата на училиштата. Во Германија исто така ...
  сите 288 | | | веќе видена

  Она што е јасно пред реванш-пресметките меѓу Ливерпул и Порто, односно Манчестер сити и Тотенхем е дека најмалку еден англиски тим ќе се пласира меѓу четирите ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Познато е дека синот на ѕвездата на Јувентус, Кристијано Роналдо, настапува за младинските категории на овој клуб. Кристијано Роналдо Жуниор го покажува својот ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Почитувачите на природата сигурно веќе знаат, а еве совети и за оние кои немале можност да се информираат за тоа кои земји и како го негуваат здравиот однос ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Повторувачките движења, несреќите предизвикани на работа во возила, како и поместувањето на тешки товари се најголемите ризици со кои се соочуваат вработените ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Повторувачките движења, несреќите предизвикани на работа во возила, како и поместувањето на тешки товари се најголемите ризици со кои се соочуваат вработените ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед, Јувентус и ПСЖ се во трка по потписот на капитенот и најдобар фудбалер на Спортинг Лисабон, Бруно Фернандеш, пренесуваат португалските ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед, Јувентус и ПСЖ се во трка по потписот на капитенот и најдобар фудбалер на Спортинг Лисабон, Бруно Фернандеш, пренесуваат португалските ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Повторувачките движења, несреќите предизвикани на работа во возила, како и поместувањето на тешки товари се најголемите ризици со кои се соочуваат вработените ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Повторувачките движења, несреќите предизвикани на работа во возила, како и поместувањето на тешки товари се најголемите ризици со кои се соочуваат вработените ...
  сите 5 | | | веќе видена