Портсмут

  во

  Љубителите на фудбалот на Островот, поточно на мечот од третата англиска лига меѓу тимовите на Портсмут и Бристол Роверс беа сведоци на можеби најлошо ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Присуството на Јувентус и Баерн Минхен ја збогатува денешната петочна понуда. Овие европски гиганти ќе се обидат да победат без да потрошат премногу од своите ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Австралиецот Симон Доранте-Деи тврди дека принц Чарлс и војвотката од Корнуол Камила, се негови вистински родители. Според него, принцезата Дијана знаела за ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Австралиецот Симон Доранте-Деи тврди дека британскиот принц Чарлс и неговата сопруга, војвотката од Корнуол Камила, се негови вистински родители. Според него, ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Австралиецот Симон Доранте-Деи тврди дека британскиот принц Чарлс и неговата сопруга, војвотката од Корнуол Камила, се негови вистински родители. Според него, ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Рони беше далеку од моделот за спортист кој држи строг режим и смртна озбилност. Тој се однесуваше лесно со фудбалот кој за него беше фиеста. Секоја секунда на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Австралиецот Сајмон Доранте-Деј тврди дека британскиот принц Чарлс и неговата сопруга, војвотката од Корнвол Камила, се неговите вистински родители, како и ...
  сите 24 | | | веќе видена