Порто

  во

  Организацијата Инвикта го најави својот прв настан за 2019 година и тоа за 15 февруари. Борбата ќе биде помеѓу Перл Гонзалес и Ванеса Порто. За Гонзалес, ...
  | | веќе видена

  Со Спортски и денес следете се што се случува на трансфер пазарот – БИДЕТЕ ВО ТЕК! -Тука може да се потсетите што се случуваше вчера на трансфер пазарот. -Вест ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Реал Мадрид во последно време се предодреди да купува млади фудбалери кои во иднина можат да му донесат големи успеси на клубот, па иако овој проект не наидува ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Хавиер Ернандес, или популарниот Чичарито е на врвот на листата желби на Фенербахче како зимско засилување во битката за опстанок на гигантот во Првата Лига на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо ќе дебитира како експертски коментатор за „Беин Спортс“ овој викенд и во живо ќе ги следи случувањата на големото дерби меѓу Арсенал и Челси, но во ...
  сите 52 | | | веќе видена