Порто

  во

  Ектор Ерера е веќе во очите на јавнсота од многу едноставна причина. Неговиот договор со Порто истекува на крајот од сезоната, истакна дека нема да го ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Легендарниот шпански голман, Икер Касиљас иако е во поодминати фудбалски години одлично брани во дресот на Порто и е презадоволен од ситуацијата на стартот од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Икер Касилјас одлично брани во дресот на Порто и може да биде презадоволен од тоа како се одвива ситуација во португалското првенство на стартот на сезоната, а ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Ирската нискобуџетна авиокомпанија „Рајанер“ отпушти шестмина вработени кои минатиот месец беа фотографирани како спијат на под на еден шпански аеродром. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ирската нискобуџетна авиокомпанија „Рајанер“ отпушти шестмина вработени кои минатиот месец беа фотографирани како спијат на под на еден шпански аеродром. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ирската нискобуџетна авиокомпанија „Рајанер“ отпушти шестмина вработени кои минатиот месец беа фотографирани како спијат на под на еден шпански аеродром. ...
  сите 4 | | | веќе видена